Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Rasowe koty

Zwierzęta świata

:: zwierzyniec ::

Rasowe koty

Szukałem bardzo żwawego kota, który spowoduje, że życie będzie sporo bardziej interesujące. I właśnie dlatego zakupiłem kota syjamskiego - trudno rzec, iż kot syjamski jest niedużym wydatkiem, jest raczej drogi, jednak jestem tak czy siak zadowolony. Przede wszystkim z takiej przyczyny, że jakby nie patrzeć mój znajomy nie kłamał; to znaczy faktycznie sytuacja jest taka, iż koty syjamskie cechują się energicznością. Niektóre koty są piekielnie nudne - ale na pewno nie takie syjamskie!

Co jak co, ale ciężko nie docenić mocniej tych istot - osobiście jestem ich ogromnym sympatykiem, to następny argument za tym, aby osoba, która nie ma kota nareszcie odważyła się zrealizować cel. Sam nie mam obecnie tego kota we własnej kolekcji, ale to się zmieni. To znaczy jakby nie patrzeć mam nadzieję, iż własne cele trzeba realizować, a więc kot mainecoon za raczej krótki czas będzie wreszcie mnie bawił, sprawiał, że będzie urokliwie.


Głosuj (0)
zoolubni 21:18:43 22/01/2016 [Powrót] Komentuj